Oferujemy państwu pełen zakres usług – od wstępnych analiz po projekty wykonawcze – w zakresie architektury oraz aranżacji wnętrz.
Doradzamy na każdym etapie inwestycji.

 Architektura

Wykonujemy projekty zarówno budynków nowych jak i przebudowy, rozbudowy, nadbudowy i zmiany sposobu użytkowania budynków istniejących. Projektujemy budynki mieszkalne jednorodzinne, wielorodzinne oraz budynki użyteczności publicznej. W imieniu klienta załatwimy wszelkie formalności administracyjne i techniczne, szczególnie skutecznie w Warszawie i okolicach.

Oferowane przez nas usługi można podzielić na poszczególne etapy:

Etap I – Projekt koncepcyjny.
Po spotkaniu z Inwestorem i zapoznaniu się z jego oczekiwaniami oraz wizji lokalnej na działce i analizie zgromadzonych materiałów wyjściowych opracowujemy 2-3 propozycje projektowe, które określają układ funkcjonalny, podstawowe dane powierzchniowe oraz bryłę i kolorystykę budynku. Na tym etapie konsultujemy się również z konstruktorem oraz projektantami instalacji sanitarnych w celu optymalizacji Państwa projektów.

Etap II – Projekt budowlany i budowlano-wykonawczy.
Po akceptacji projektu koncepcyjnego opracowujemy projekt budowlany, który jest rozwinięciem wcześniejszego etapu. Kompletujemy pełną dokumentację projektową niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę. Koordynujemy pracę branżystów (projektant instalacji sanitarnych, elektrycznych, konstruktor, geodeta itp), których projekty wchodzą w skład opracowania. Załatwiamy niezbędne uzgodnienia i opinie.

Projektowanie wnętrz

Opracowujemy kompleksowe projekty aranżacji wnętrz, na które składają się poszczególne etapy:

Etap I – Projekt koncepcyjny.
Przed przystąpieniem do prac projektowych wykonujemy wizję lokalną, inwentaryzację stanu istniejącego (pomiary budynku)  oraz rozmawiamy z Inwestorem na temat jego preferencji i oczekiwań.
Następnie przystępujemy do opracowania projektu koncepcyjnego. Opracowujemy rysunki przedstawiające układ funkcjonalny wnętrza oraz jego ogólny charakter. Na tym etapie zostaną przedstawione inspiracje wizualne dla projektowanej przestrzeni, opracowujemy też roboczy model 3d oraz szkice/wizualizacje, które pokazują ogólne założenia kompozycyjne oraz kolorystyczne projektu.

Etap II – Projekt wykonawczy.
Jest to szczegółowe rozwinięcie wcześniejszego etapu. Na tym etapie dobieramy konkretne elementy wyposażenia wnętrza tj.: meble, oświetlenie, armaturę i ceramikę, posadzki, farby oraz inne elementy wykończenia ścian. Opracowujemy rysunki wykonawcze dla wykonawców instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz dla stolarzy/meblarzy. Podobnie jak we wcześniejszym etapie pracujemy na modelu 3d i opracowujemy wizualizacje proponowanych rzez nas rozwiązań.

Etap III – Realizacja projektu.
Oferujemy pełen nadzór autorski oraz inwestorski projektu: koordynowanie prac budowlanych, pomoc w doborze firm wykonawczych, zamówienie materiałów na plac budowy itp.